شرایط استفاده

به سایت ما خوش آمدید. اگر به مرور و استفاده از این وب سایت ادامه می دهید ، شما موافقت می کنید که از شرایط و ضوابط استفاده زیر پیروی کنید و به آنها رعایت کنید ، که به همراه سیاست حفظ حریم خصوصی ما ارتباط [نام تجاری] با شما در رابطه با این وب سایت حاکم است. اگر با بخشی از این شرایط و قوانین مخالف هستید ، لطفا از وب سایت ما استفاده نکنید.

اصطلاح “نام تجاری” یا “ما” یا “ما” به صاحب وب سایتی اطلاق می شود که دفتر ثبت شده در آن [آدرس] باشد. شماره ثبت شرکت ما [شماره ثبت شرکت و محل ثبت نام] است. اصطلاح “شما” به کاربر یا بیننده وب سایت ما اشاره دارد.

استفاده از این وب سایت مطابق شرایط استفاده زیر است:

 • محتوای صفحات این وب سایت فقط برای اطلاعات عمومی شما است و فقط استفاده می شود. بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر است.
 • این وب سایت از کوکی ها برای نظارت بر ترجیحات مرور استفاده می کند. اگر اجازه استفاده از کوکی ها را دارید ، اطلاعات شخصی زیر است
  ممکن است توسط اشخاص ثالث توسط ما ذخیره شود: [درج لیست اطلاعات].
 • ما و هیچ یک از اشخاص ثالث هیچ گونه ضمانتی یا ضمانتی در رابطه با صحت ، به موقع بودن ، عملکرد ، کامل بودن یا مناسب بودن اطلاعات و مطالب موجود در این وب سایت برای هر منظور خاص ارائه نمی دهند. شما تأیید می كنید كه چنین اطلاعاتی و مطالبی ممكن است حاوی نادرست یا خطا باشد و ما صریحاً مسئولیت هرگونه نادرستی یا خطایی را به حداكثر مجاز مجاز قانون حذف می كنیم.
 • استفاده شما از هرگونه اطلاعات یا مطالبی در این وب سایت کاملاً در معرض خطر شماست که مسئولیت آن را نمی خواهیم. این وظیفه شماست که اطمینان حاصل کنید که هر محصول ، خدمات یا اطلاعات موجود از طریق این وب سایت الزامات خاص شما را برآورده می کند.
 • این وب سایت حاوی مطالبی است که متعلق به ما یا برای ما مجاز است. این مواد شامل ، طراحی ، طرح ، ظاهر ، ظاهر و گرافیک محدود نمی شود. تکثیر غیر از مطابق با اعلامیه حق چاپ ، بخشی از این شرایط و مقررات ممنوع است.
 • کلیه علائم تجاری تولید شده در این وب سایت که متعلق به آنها نیست ، یا مجوز آن را دارند ، در این وب سایت اذعان می شوند.
 • هر از گاهی ممکن است این وب سایت پیوندهایی به وب سایت های دیگر داشته باشد. این لینک ها برای راحتی شما برای ارائه اطلاعات بیشتر ارائه شده است. متوجه نمی شوند که ما وب سایت ها را تایید می کنیم). ما هیچ مسئولیتی در مورد محتوای وب سایت (های) پیوند شده نداریم.
 • استفاده شما از این وب سایت و هرگونه مشاجره ناشی از چنین استفاده از وب سایت منوط به قوانین انگلیس ، ایرلند شمالی ،
  اسکاتلند و ولز.

برای ما بنویسید

لورم ایپسوم یک متن ساختگی

تماس با ما

آیا می خواهید همکاری خود را با ما شروع کنید؟
فرم یا تماس را پر کنید

با ما تماس بگیرید

لورم ایپسوم یک متن ساختگی و نامفهوم برای طراحان وب است
تا محتوای پیشفرض را برای پر کردن صفحات وب وارد کنند.

تلفن:

01234567890

ارسال ایمیل:

Example@mail.com

آدرس:

ایران خراسان رضوی
مشهد